Prodejní organizace

MITAS - EXPORTNÍ DIVIZE

Mapa

Pobaltské státy, Balkánské státy, Maďarsko, Řecko 
Area Sales Manager: Vladimir Bartl
Tel.:+420 267 111 225
Fax:+420 271 750 214
vladimir.bartl@mitas-tyres.com

Polsko, Bělorusko, Ukrajina, Moldávie, Slovensko, Kazachstan, Uzbekistan, Turkmenistan, Azerbaidžan, Armenie, Gruzie, Kaliningradská oblast
Area Sales Manager: Otakar Korbel
Tel.:+420 267 111 550
Fax:+420 271 750 214
otakar.korbel@mitas-tyres.com

Střední a Jižní Amerika 
Area Sales Manager: Jiri Kotrc
Tel.:+420 267 111 540
Fax:+420 271 750 214
jiri.kotrc@mitas-tyres.com

Turecko, Arabské státy, Asie, Austrálie, Nový Zéland, Africké státy (francouzsky a anglicky mluvící) 
Area Sales Manager: Josef Hrdina
Tel.:+420 267 111 535
Fax:+420 271 750 214
josef.hrdina@mitas-tyres.com

MITAS - ZASTOUPENÍ

Česká republika
Mapa

MITAS a.s.
Švehlova 1900/3, Záběhlice 
106 00 Praha 10

tel.: 731 450 053, 267 112 701, 267 112 703, 267 111 595

email: obchod@mitas-tyres.com 

Vedoucí odboru tuzemského prodeje pro ČR 
Tomáš Jurtík
tel.: 267 112 702
email: tomas.jurtik@mitas-tyres.com

Zemědělské pneumatiky 
Jan Šmolík
tel.: 267 111 595
email: jan.smolik@mitas-tyres.com

EM, MPT a industriální pneumatiky 
Miroslav Gregor
tel.: 267 111 594
email: miroslav.gregor@mitas-tyres.com

Motocyklové a letadlové pneumatiky 
Lubomír Charvát
tel.: 267 112 701
email: lubomir.charvat@mitas-tyres.com 

Zákaznický servis pro ČR 
Dragan Draganov
tel.: 731 450 053       
email: dragan.draganov@mitas-tyres.com

Vedoucí oddělení OE Handling pro ČR

Dušan Joppa
tel.: 267 111 398       
fax: 271 750 214
email: dusan.joppa@mitas-tyres.com


Belgie, Lucembursko, Nizozemsko
Mapa
MITAS TYRES B.V.
Jagersveld 24
5405 BW Uden 
Nizozemské království (Nizozemsko)
Market manager: Jean-Paul Spijker
Tel.: +31 413 225220 
Fax: +31 413 225226
jp.spijker@mitas-tyres.com

Francie
Mapa
Mitas SARL
8, Rue Louis Neel
21000 Dijon
Market Manager: Xavier Menigoz
Tel.:+33 3 80 28 06 95
Fax:+33 3 80 28 06 99
xavier.menigoz@mitas-tyres.com

Finsko, Norsko, Švédsko
Mapa
MITAS a.s.
Sellukatu 5 D
33400 Tampere
Market Manager: Perttu Mäkinen
Tel.:+358 3 345 0490
Fax:+358 3 345 0590
perttu.makinen@mitas-tyres.com

Itálie
Mapa
Mitas S.r.l.
Via Vicolo del Caldo 20
21047 Saronno (VA)
Market Manager: Gaetano Mellia
Tel.:+39 02 96 70 12 11
Fax:+39 02 96 70 62 53
gaetano.mellia@mitas-tyres.com

Mexiko 
Mapa
Mitas, S. de R.L. de C.V.
Torre Plaza Bosques Desp. 502
Av. Universidad 1001
gs. C.P. 20127 Aguascalientes
Market Manager: Ruben Varela
Tel.:+52 449 153 23 50
Fax:+52 449 153 23 53
rubenvarelacgs@prodigy.net.mx

Německo, Dánsko
Show on map
Mitas GmbH
Großer Kolonnenweg 23
D-30163 Hannover
Market Manager: Gerd Schulterobben 
Tel.:+49 511 936 176 10
Fax:+49 511 936 176 98
gerd.schulterobben@mitas-tyres.com

Rakousko
Mapa
Mitas GmbH
Gregor-Mendel-Strasse 8-12
2514 Traiskirchen
Market Manager: Josef Heigl
Tel. +432252 508 684
Fax +432252 508 684 – 50
josef.heigl@mitas-tyres.com

Rusko
Show on map
OOO "МITAS"
ul. 3. Tverskaja-Jamskaja d. 36/40, office 91  
125047 Моskva
Market Manager: Jozef Rúček
Tel.: +7-499-9787631 
Fax: +7-499-9787631 
jozef.rucek@mitas-tyres.com

Španělsko a Portugalsko
Mapa
Mitas Tyres, S.L.U.
Avda. de Somosierra 12B - 2ºA
28703 - San Sebastián de los Reyes 
Madrid
Market Manager: Gabriel Markovič
Tel.:  +34  91 490 4480
Fax:  +34  91 490 4481
gabriel.markovic@mitas-tyres.com

Švýcarsko
Mapa
Mitas GmbH
Station-Ost 9
6023 Rothenburg
Market Manager: Alfons Schmid
Tel.:+41 41 210 82 00
Fax:+41 41 210 82 01
alfons.schmid@mitas-tyres.com

USA & Kanada
Mapa
Mitas Tires North America, Inc. (formerly CGS Tires US, Inc.)
7400 Carmel Executive Park, Suite 100
NC 28226 Charlotte
Market Manager: Neil Rayson
Tel.:+1 704 542 3422
Fax:+1 704 542 3474
neil.rayson@mitas-tires.com

Velká Británie
Mapa
Mitas Tyres Ltd.
Unit 6, Business Park
Bergen Way 
North Lynn Industrial Estate
King's Lynn
PE30 2DD Norfolk
Market Manager: Jon Ward
Tel.:+44 1553 817740
Fax:+44 1553 816531
jon.ward@mitas-tyres.com